طی سه ماهه نخست سال جاری؛
۱۴۰۰-۰۳-۲۴

17 هزار جلد کتاب به کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی اهدا شد

رئیس اداره خدمات فنی کتابداری سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، از اهدای بیش از 17 هزار جلد کتاب توسط ناذرین فرهنگی به کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی طی 3 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، عیسی اختری طوسی با بیان اینکه از این تعداد یک هزار شماره نشريه است که به مدیریت گروه مطبوعات تحویل داده شده، افزود: بالغ بر 5 هزار 700 نسخه کتاب از مجموع نسخه‌های اهدایی به كتابخانه سيار تحویل و قریب به 7 هزار نسخه در دفاتر كتابخانه ها ثبت شده و مابقی این منابع در دست بررسی قرار دارد.
وی تصریح کرد: معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی را با اهدای 3 هزار 562 کتاب، حجت الاسلام محمدعلي رحيمي، مسئول دفتر حضرت آيت الله العظمي سيدمحمد حسيني شاهرودي (ره) با یک هزار 680 نسخه کتاب و خانواده مرحوم حجت الاسلام سيدمحمد موسوي كمركلايي (ره) با یک هزار 170 نسخه کتاب، بالاترین تعداد آثار اهدایی را به سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی داشته‌اند.
سازمان کتابخانه های آستان قدس رضوی شامل کتابخانه مرکزی و ۱۰ کتابخانه تخصصی در حرم مطهر رضوی و ۵۸ کتابخانه وابسته در دیگر نقاط کشور است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تماس‌های تلفنی تولیت‌های اعتاب عراق با تولیت آستان قدس رضوی
تولیت‌های آستان‌های مقدس حسینی و عباسی طی تماس‌های تلفنی جداگانه به مناسبت میلاد امام رضا(ع) با تولیت آستان قدس رضوی…