۱۴۰۰-۰۴-۰۴

کرامت رضوی رهایی‌بخش ۵۰ زندانی نیازمند در فارس شد

مسئول کاروان «زیر سایه خورشید» استان فارس گفت: به میمنت ورود خادمان حرم مطهر رضوی به این استان، ۵۰ زندانی آزاد شدند.

به گزارش آستان نیوز، عسکرنژاد در این زمینه اظهار کرد: امسال و به مناسبت دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید از بیست و نهم خرداد ماه به استان فارس اعزام شدند که آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند، یکی از برنامه‌های خدام رضوی در این استان بوده است.

وی با بیان این که تاکنون ۴ کاروان متشکل از خادمان حرم مطهر رضوی به نقاط مختلف استان فارس اعزام شده‌اند، افزود: گروه پنجم نیز در تاریخ پنج‌شنبه، سوم تیرماه وارد استان فارس خواهد شد.

مسئول کاروان «زیر سایه خورشید» استان فارس ادامه داد: امسال تلاش کردیم تا عمده برنامه‌های کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان‌های استان برگزار شود و شیراز نیز همانند سایر شهرستان‌ها تنها یک روز میزبان خدام رضوی باشد.

وی افزود: به دلیل شیوع کرونا، امسال نیز کاروان زیر سایه خورشید مانند سال گذشته برنامه‌های عمومی نداشت.

عسکرنژاد، حضور خدام رضوی در بیمارستان‌هایی که بیمار کرونایی نداشتند را یکی از برنامه‌های انجام شده در دهه کرامت امسال عنوان کرد.

 

آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد
مسئول کاروان زیر سایه خورشید استان فارس، یکی از برنامه‌های این کاروان را آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند برشمرد و گفت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته، تعدادی از این زندانیان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
وی اهداء جهیزیه به زوج‌های نیازمند را یکی دیگر از برنامه های انجام شده در مدت حضور حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان فارس را برشمرد و تصریح کرد: شرکت در برخی از برنامه‌های خاص در سطح استان نظیر جشن سالروز ولادت امام رضا(ع) در یکی از مساجد شهرستان «گراش» که مانند صحن انقلاب حرم مطهر رضوی شبیه سازی شده است، از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

عسکرنژاد با اشاره به تلفیقی بودن استان فارس، حضور کاروان خادمان حرم مطهر رضوی در مناطق تلفیقی آن را وحدت‌آفرین توصیف کرد و گفت: همواره کاروان زیر سایه خورشید در روستاها و مناطق اهل سنت با استقبال خوبی مواجه می‌شوند.
وی با بیان این که کاروان‌های خدام رضوی ۱۴ سال است که به نقاط مختلف کشور و دنیا اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: جشنواره زیر سایه خورشید، جشنواره‌ای بین‌المللی است که در کشورهای مختلف با توجه به ویژگی‌های خاص آن منطقه اجرا می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تماس‌های تلفنی تولیت‌های اعتاب عراق با تولیت آستان قدس رضوی
تولیت‌های آستان‌های مقدس حسینی و عباسی طی تماس‌های تلفنی جداگانه به مناسبت میلاد امام رضا(ع) با تولیت آستان قدس رضوی…